Кафедра формує високий рівень інформаційної відкритості й інтеграції в міжнародну систему науки й освіти на підставі розвитку наукових комунікацій:

У 2011 році кафедра стала ініціатором укладення договору про співпрацю між Національним гірничим університетом та університетом Кобленц-Ландау (Німеччина). У 2011 р. доцент кафедри ПЗКС Чернишенко В.С. та три студенти кафедри пройшли стажування в університеті Кобленц-Ландау (Німеччина). Аспірант кафедри ПЗКС А.Л. Ширін виступив з докладом на польській мові на конференції молодих вчених технічного університету «Краківська гірничо-металургійна академія» (Польща) у вересні 2011 р. З вересня 2011 р. по лютий 2012 р доцент кафедри Гавриш А.В. проходить стажування в м. Хемпстед, США, компанія Liquid Dynamics Internetional Inc.

Кафедра проводить підготовка фахівців для іноземних держав. На кафедрі ПЗКС в теперішній час навчається 12 іноземних студентів з Анголи, Ізраїлю, Йорданії, Туркменістану. Підготовлена та захищена кандидатська дисертація аспірантом з Йорданії.

Завідувач кафедри Алексєєв М.О. є академіком Академії інформатизації освіти, м. Москва, Росія, доценти кафедри Коротенко Л.І. та Чернишенко В.С. є член-кореспондентами. 

© 2006-2019 НГУ Інформація про сайт