Кафедра ПЗКС давно веде активну роботу в міжнародному масштабі, підтримуючи тісні контакти з німецькими, італійськими, англійськими університетами-партнерами, є постійним учасником участі в розробці проектів TEMPUS та ERASMUS+. У 2011 році кафедра стала ініціатором укладення договору про співпрацю між Національним Гірничим Університетом і Університетом Кобленц-Ландау (Німеччина).

Літо цього ж року надовго запам'ятається студентам кафедри, які провели його в економічному центрі Європейського Союзу - Німеччини, будучи протягом чотирьох тижнів студентами Університету Кобленц-Ландау. Результатом такої практики стало отримання нашими студентами дипломів про закінчення відповідних курсів і отриманні ECTS балів.

deut01.png
deut02.png «Цілий місяць німецький університет приймав студентів з десяток різних країн, таких як США, Франції, Італії, Шотландії, Фінляндії, Болгарії, Австралії, Індії і т.д. Навчання проводилося англійською мовою, і мовний бар'єр не став перешкодою для спілкування, як в стінах ВНЗ, так і за його межами. З перших днів знайомства студенти і викладачі утворили тісний, практично родинне коло, а щоранку перетворювалося в якийсь ритуал-вітання з масою позитивних емоцій. Час летів з неймовірною швидкістю. Трудові будні змінювалися вихідними, які присвячувалися подорожей в інші країни і міста. Серед відвіданих місць були міста Німеччини (галасливий і такий різний Кельн, ультрасучасний Франкфурт, затишний Фрайбург, чарівний Вісбаден), Швейцарія (старовинний Базель), Франція (чудовий Париж, неймовірно барвистий Кольмар), Кожен день приносив собою масу вражень, нові знайомства та емоції
Освітній процес проходив вкрай цікаво, представляючи собою не просто лекції, але цікаві дискусії, роботу в групах, виступи перед німецькими вченими, заняття поза стінами корпусу. Все це допомагало краще зрозуміти і засвоїти нове, познайомитися з невідомим раніше Європейським поглядом.

deut03.png

deut04.png

Який найбільше запам'ятався курсом стала Міжнародна Економіка, в рамках якої була передбачена поїздка в столицю Євросоюзу - Брюссель, де ми побували в Єврокомісії та Європарламенті, змогли прослухати лекції з вуст тих, хто бере безпосередню участь у становленні економіки і прийнятті законів Європейського Союзу.

Місяць пролетів як один день, на шляху додому, дивлячись в ілюмінатор літака, перед очима миготіли кадри, що нагадують про моє самому незабутньому літо, що викликає яскраві спогади і посмішку на обличчі. Ми всі чекаємо наступного року! »


deut05.png

© 2006-2024 НГУ Інформація про сайт